Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Ognisko integracyjne.

04 maja podopieczni ŚDS-u zaprosili nas na ognisko integracyjne i wspólne zabawy na świeżym powietrzu. Wspólne zabawy sprawiły że zapomnieliśmy o własnych problemach i kłopotach. Pamiętając o przypadającym na dzień następny święcie Godności Osób Niepełnosprawnych, wygłosiliśmy ciepłą przemowę  połączoną z życzeniami oraz obdarowaliśmy każdego uczestnika „magicznym amuletem przynoszącym szczęście”. Podopieczni Ośrodka żegnali nas dopytując, kiedy ponownie się spotkamy. Byli bardzo zadowoleni, my też cieszyliśmy się z udanej imprezy, oczywiści planując już następne spotkanie. Postanowiliśmy, iż w miarę swoich możliwości będziemy częściej się spotykać, dzielić radościami dnia codziennego i razem miło spędzać czas.
 

 
 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1223104
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
325
325
10651
1223104

Twój IP: 54.83.93.85