Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Szkolenie dla wolontariuszy.

Na spędzenie czasu wolnego mamy szeroki wachlarz sposobów. Począwszy od plażowania, skończywszy na słodkim „nicnierobieniu”. W sierpniu 2009 skorzystaliśmy z innej możliwości, poświęcając swój wakacyjny czas na udział w szkoleniu  zorganizowanym w ŚDS. Wzięliśmy udział w warsztatach na temat wolontariatu i aktywności społecznej. Celem spotkania było wzmocnienie potencjału wolontariuszy, ich wiedzy i umiejętności sprzyjających w procesie budowania nowej rzeczywistości społecznej w myśliborskim środowisku lokalnym. Warsztaty przeprowadził Pan Paweł Roszkowski trener Stowarzyszenia POLITES, koordynator Centrum Wolontariatu oraz Programu Starszy Brat Starsza Siostra. Panu Pawłowi Roszkowskiemy towarzyszyli stażyści z Włoch, przebywający w Polsce w ramach Wolontariatu Europejskiego (European Volontary Service – EVS). Jest to akcja umożliwiająca wolontariuszowi podjęcie pracy społecznej we wszystkich Krajach Programu i Sąsiedzkich Krajach Partnerskich. Obecność przesympatycznej Fancesci i Federico zmusiła wszystkich do powtórki z języka angielskiego, co kwalifikujemy do lisy korzyści wypływających ze szkolenia.
 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206347
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
76
1731
11070
1206347

Twój IP: 18.205.19.203