Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

"Podaruj dzieciom miłość"

W ramach projektu "Podaruj dzieciom miłość" realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu w dniach 11-13 września 2009 r. zawodowe rodziny zastępcze wzięły udział w warsztatach psychologiczno-pedagogicznych, które zorganizowano w ośrodku wypoczynkowym nad morzem. W trakcie wyjazdu psycholog, trener i pedagog oraz pracownice działu rodzin zastępczych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu, wspierały rodziców zastępczych w pełnieniu ról rodzicielskich i wychowawczych.
W ramach wsparcia przeprowadzono zajęcia dotyczące m.in. skutecznych sposobów rozwiązywania konfliktów, rozwoju dziecka, radości i smutków związanych z opieką zastępczą, pracy w zakresie relacji małżeńskiej, a pracownicy socjalni wraz z wolontariuszkami z ZSP Nr 2 Martyną Skierską i Ilona Jastrzębską w Myśliborzu zajęli się organizacją warsztatów i opieką nad dziećmi. Całości przyświecała rodzinna atmosfera, a dzieci wraz z rodzicami zastępczymi włączyły się w zajęcia plastyczne, których efektem końcowym stało się zaprojektowanie flag rodzinnych charakterystycznych dla każdej rodziny.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220307
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1176
2601
7854
1220307

Twój IP: 3.80.32.33