Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Spotkanie wigilijne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Myśliborzu.


22 grudnia 2009 r. zostaliśmy zaproszeni na spotkanie wigilijne w  środowiskowym Domu Samopomocy w Myśliborzu. Było nam bardzo miło dzielić świąteczną atmosferę wraz z innymi zaproszonymi gośćmi: rodzicami podopiecznych, Burmistrzem Miasta i Gminy Myślibórz Panem Leszkiem Wieruckim i innymi zaprzyjaźnionymi z ŚDS  osobami. Przepiękne były przygotowane przez podopiecznych Jasełka.
Ponieważ na wigilię nie wypadało iść z pustymi rękoma, obdarowaliśmy podopiecznych i pracowników ŚDS własnoręcznie zrobionymi papierowymi aniołami, które będą czuwały nad naszymi przyjaciółmi.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220259
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1128
2553
7806
1220259

Twój IP: 3.80.32.33