Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Znicz pamięci

Zbliżają się dni w których odwiedzamy groby wszystkich osób, które kiedyś coś dla nas znaczyły, modlimy się przy nich, zapalamy im świeczki, kładziemy kwiaty, wspominamy jacy byli, w jakich okolicznościach od nas odeszli i co po sobie zostawili, oddajemy im hołd i wyrażamy swój szacunek dla ich osoby, życia. To czas zadumy nad życiem, nad śmiercią nad tym co było jest i jeszcze będzie…
Jest jednak wiele mogił, których nikt nie odwiedza…..
Uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariusza w czwartek 28 października wyszli na cmentarz w Myśliborzu by porządkować opuszczone mogiły, by postawić znicz, symbolizujący nasza pamięć o zmarłych.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1204462
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
451
4179
9185
1204462

Twój IP: 54.167.15.6