Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Informacja dla wszystkich

KOLEŻANKI I KOLEDZY!

Już tylko godziny dzielą nas od wspólnego spotkania w dniu 21 września 2013 roku. Szczęśliwie „dobiegamy” do mety. Swoją obecność zarejestrowało ponad 130 osób, ale nadal zachęcamy do przyjścia/przyjazdu na ostatni zjazd LP z tak bogatą oprawą. Osoby dyżurujące w Sekretariacie Zjazdu przyjmą Waszą odpłatność.

 

SEKRETARIAT ZJAZDU znajdował się będzie na parterze szkoły po prawej stronie.

Informujemy, że sekretariat będzie czynny od godz. 8.00 do 9.30 (przerwa na mszę św.) następnie po odsłonięciu tablicy pamiątkowej do momentu rozpoczęcia spotkania w auli (ok.11.45 – 12.15) Osoby, które nie zdążą w tym czasie dokonać rejestracji i odebrać pakietu zjazdowego uczynią to po uroczystym spotkaniu, ale przed obiadem.

Prosimy o wyrozumiałość, ponieważ osoby obsługujące sekretariat to także absolwentki LP.

W sekretariacie – przy 4 stanowiskach oznaczonych rocznikami - należy odebrać pamiątki zjazdowe i potwierdzić swoją obecność. Tutaj także wydawane będą bony na obiad do Myśliborzanki oraz na zadeklarowane posiłki w internacie.

Osoby, które zgłosiły udział w balu odbiorą też bilet wstępu.

Uwaga! Będzie można wykupić pojedynczy obiad, jeżeli wcześniej nie była dokonana rejestracja.

 

BUFET KAWOWY   (11.45 – 12.15)

Na parterze, w szkolnej świetlicy, będzie przygotowany poczęstunek dla uczestniczących w zjeździe. Prosimy o czuwanie nad wewnętrzną dyscypliną, aby uniknąć sztucznego tłoku zarówno przy rejestracji jak i przy poczęstunku – wzajemna wymiana w obu pomieszczeniach mile widziana.

 

Zapraszamy do zwiedzania WYSTAWY na I piętrze  „ CZAR WSPOMNIEŃ”

12.15 – SPOTKANIE W AULI SZKOLNEJ – pierwsze rzędy prosimy zostawić dla nauczycieli.

14.15 – 15.30 – OBIAD w Myśliborzance.

Godz. 16.00 – uroczyste otwarcie wystawy w Muzeum Pojezierza Myśliborskiego – poznacie pasje swoich koleżanek i kolegów oraz zgromadzone pamiątki z czasów naszej nauki.

Godz. 20.00 – Bal w Klubie Tęcza (wejście obok Myśliborzanki – I piętro).

Uwaga! Program zawarty jest także w naszej publikacji. „Ściągi” z innymi informacjami pobrać będzie można w Sekretariacie Zjazdu.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1200770
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
487
487
5493
1200770

Twój IP: 54.167.15.6