Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Informacje dla nocujących w internacie

Internat na czas zjazdu będzie do naszej dyspozycji.

Zamieszkamy w pokojach na I i II piętrze zgodnie z listą zakwaterowania sporządzoną na podstawie przeprowadzonych rozmów i ustaleń telefonicznych. Klucze do pokojów wyda osoba zatrudniona w Domu Wczasów Dziecięcych będąca na dyżurze od godz. 7.00.

Pozostawiamy bagaż i w zależności od rezerwy czasowej dokonujemy rejestracji w szkole, bądź udajemy się na Mszę św. do małego kościółka w pobliżu internatu, pozostawiając fakt rejestracji w szkole na późniejsze godziny.

Posiłki – śniadanie i obiad w dniu 22.09.(w niedzielę) wydawane będą za okazaniem bonów, które otrzymacie w szkole w pakiecie zjazdowym.

Uwaga!

Zakwaterowanie w internacie może nastąpić dzień wcześniej, a wyjazd dzień później w zależności od połączeń PKP i PKS za dodatkową odpłatnością (27 zł) za nocleg. Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami.

 

 

 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171330
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
570
570
9470
1171330

Twój IP: 54.92.163.105