Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Uncategorised

Powiatowy konkurs wiedzy o AIDS i HIV

1 grudnia reprezentacja naszej szkoły, w składzie: Martyna Pańczuk, Aleksandra Idzikowska, Daria Kozłowska oraz Dagmara Majkrzak, wzięła udział w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o AIDS i HIV „Wiedza ratuje życie”, pod hasłem „Mamy czas rozmawiać”.

hiv1

Czytaj więcej...

Przegląd plastyczny dzieci i młodzieży w Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

31 WYRÓŻNIEŃ W PRZEGLĄDZIE PLASTYCZNYM


Uczniowie Gimnazjum ZS im. Noblistów Polskich wzięli udział w corocznym Przeglądzie Plastycznym Dzieci i Młodzieży zorganizowanym przez Muzeum Pojezierza Myśliborskiego. Na przegląd dostarczono 46 prac, z których wyróżnienie otrzymało aż 31. To ogromna radość i satysfakcja dla naszych uczniów. Dyrektor muzeum – p. Magdalena Szymczyk i pan Janusz Moraczewski stwierdzili, że prace naszych uczniów są na bardzo wysokim poziomie, którego nie obserwowano od lat oraz, że dużą trudność sprawił im wybór tych najlepszych.muz2

Czytaj więcej...

Światowy dzień walki z AIDS

1 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z AIDS. Istotą tego dnia jest przypomnienie o chorobie, wywoływanej wirusem HIV oraz o tych, którzy przegrali w tej nierównej walce. Z tej okazji po pierwszej godzinie lekcyjnej odbył się apel dla klas gimnazjalnych i licealnych.

aids1

Czytaj więcej...

Lektura obowiązkowa dla każdego rodzica

Szanowni Państwo, lektura obowiązkowa dla każdego rodzica. Polecamy z uważnością, bo "Rodzicielstwo to wyzwanie. Uważaj, żeby czegoś nie przegapić."  UwazniRodzice.pl

Agata na strone

Wartsztaty dla rodziców

Dnia 8 listopada br. w szkole odbyło się spotkanie z rodzicami poświęcone tematyce depresji i problemów młodzieży w ramach programu NPZ. Przy nastrojowym blasku świec oraz w atmosferze wsparcia i współpracy rozmawialiśmy o depresji, samookaleczeniach, samobójstwach i zaburzeniach odżywiania.
Przygotowana prezentacja stanowiła kompendium wiedzy do bycia rodzicem na miarę XXI wieku i stanowiła materiał do autorefleksji. Wiadomości, które zostały przekazane rodzicom mają za zadanie być czujnym, empatycznym, refleksyjnym i odpowiedzialnym towarzyszem dla młodych ludzi na ich drodze życia.

Czytaj więcej...

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1025644
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
380
380
11290
1025644

Twój IP: 54.167.126.106